Предмети декору та інтер'єру

пуфик малый, складная коробка.
Артикул: 6949-1
261,7 грн.
пуф великий, складаний короб.
Артикул: 6949-2 A
488,1 грн.
пуф великий, складаний короб.
Артикул: 6949-2 B
488,1 грн.
пуф "Париж", складаний короб.
Артикул: ZW000985
622,7 грн.
пуф з ворсом, складаний короб.
Артикул: 6949-3
516,4 грн.
пуф великий, складаний короб, в стилі лофт.
Артикул: MM02-10
1131,8 грн.

МАГАЗИН ДЕКОРА ДЛЯ ДОМУ LELEKA

  Кожен магазин декору для дому, де б він не розміщувався (в Інтернеті, на вулиці, у торговому центрі чи на ринку) прагне здивувати своїх відвідувачів багатством вибору товарів як низького, так і високого цінового сегмента. Тому що головна мета – задоволений покупець. А задоволений покупець – той, якому своєю покупкою вдалося викликати непідробну радість у людини, котрій подарунок призначений. Радість же здатні викликати як вгаданий подарунок, що потрапив точно в ціль, актуальний і давно бажаний, так і просто якісна, «добре зліплена і добре скроєна» річ. І добре б, якби всі ці якості поєднувалися в сувенірній продукції, але щоб при цьому не сильно страждала його ціна. Магазин предметів інтер'єру LELEKA пропонує своїм відвідувачам саме такий товар: оригінальний, якісний та недорогий.

  У нас ви знайдете цілу низку предметів декору, які цінують і чоловіки, і жінки. Серед них бари, вази, статуетки, свічники, годинники, метеостанції. Крім того, у нашому магазині безліч не лише предметів естетики, а й прямої користі. Наприклад,ключниця позбавить людину страху перед втратою в будинку або офісі ключів, що знизить ризики запізнення або навіть зриву зустрічі, а настільний світильник необхідний кожній людині, яка багато часу проводить за робочим столом навіть удома. Ми також пропонуємо багато предметів для зберігання речей. Серед них полиці для взуття, оригінальні скриньки, скрині та косметички. Нерідко до нас також звертаються із бажанням купити ширму. Цей прекрасний, недорогий декоративний елемент, що практично не займає місця, сьогодні є невід'ємним елементом практично будь-якого житла в стилі модерн.

КУПИТи ПРЕДМЕТи ИНТЕРЬєру В УКРАїні

  Звичайно, перелічені вище предмети – далеко не весь асортимент магазину LELEKA. У нас ви знайдете багато інших дизайнерських предметів, які прикрасять ваше житло та полегшать виконання ділових обов'язків на робочому місці. Для господарок, наприклад, окремий інтерес могли б викликати унікальні таці, підставки для спецій, гарні, добре деталізовані вішалки для рушників, а також дерев'яні столові прилади. Справжні ж чоловіки, напевно, хотіли б мати вдома глобус бар,дорожній набір, оригінальну флягу чи ринду, щоб відчути себе справжнім морським вовком! Крім того, для колективних заходів у нас можна купити сувеніри оптом.

  Купівля сувенірної продукції в інтернет-магазині LELEKA – гарантія якості товарів незалежно від обраної для нього цінової політики, і, як наслідок, цілого букету позитивних емоцій, якими вас надасть винуватець урочистостей, для яких ви так намагаєтеся вибрати найкращий подарунок!

Отправить сообщение