Глобус бари

Глобус бар настільний
Артикул: RG42002EN00
4300,0 грн.
Глобус бар настільний на чотирьох ніжках
Артикул: JG33006WB11
3400,0 грн.
Артикул: RG33006N
3400,0 грн.
Глобус бар підлоговий на трьох ніжках
Артикул: JG33001R
4500,0 грн.
Глобус бар підлоговий на трьох ніжках
Артикул: JG33001WB01
4500,0 грн.
Глобус бар підлоговий на трьох ніжках
Артикул: EG42001RN02
6580,0 грн.
Глобус бар підлоговий на трьох ніжках
Артикул: JG45001RR01
6580,0 грн.
Столик бар круглий, антикварний на чотирьох ніжках.
Артикул: ZZ001
2200,0 грн.

Глобус бар купити в інтернет магазині Leleka.ua

Глобус бар підлоговий – відмінний подарунок, в який той, хто дарує, може вкласти відразу кілька смислів. З першого погляду, дивлячись на такий предмет інтер'єру, людина розуміє: це статусний подарунок, нестандартний, корисний і красивий. Людина, яка дарує вам міні бар глобус, явно хоче справити гарне враження. Крім того, глобус бар дуже сподобається людині, яка любить подорожувати. Або – говорить про те, що хотів би подорожувати. Хто знає, можливо, одного з вогких зимових вечорів така людина дістане пляшку віскі зі свого глобус бару, відкоркує її, і, нарешті, махне у відпустку в екзотичну країну або навіть вирушить у кругосвітню подорож! Іноді для того, щоб зважитися на такий крок, людині не вистачає зовсім небагато.

Пристрій глобус бару

 Бар глобус являє собою невеликий зазвичай пересувний столик, що тримає по екватору глобус, в якому, власне, і зберігаються пляшки, склянки, штопори. І хоча традиційні міні глобуси бари і мають на увазі наявність лише каркаса з поличкою для тимчасового зберігання пляшок і глобуса, глобус бар підлоговий також може мати невелику зручну стільницю, що виступає, а також розширену нижню полицю.Примітно, що ще недавно такий своєрідний міні-бар глобус був надбанням хіба що респектабельних багатих людей та колекціонерів. І якщо керівник компанії з якихось сам не обзаводився таким предметом інтер'єру, він його гарантовано отримав би в подарунок від своїх друзів чи бізнес-партнерів. Тим не менш, такий бар у вигляді глобусу чудово вписується не тільки в розкішний кабінет, оздоблений деревом, але й гармонійно виглядає у вітальні приватного будинку або в спільній кімнаті навіть невеликої квартири. Цей предмет інтер'єр привносить елемент естетики в будь-який простір, навіть якщо він невеликий! Для невеликих приміщень, та й просто для людей, які не люблять громіздких речей, був придуманий глобус бар настільний, зовні нічим не відмінний від звичайного глобуса… Хіба що міститиме приємний сюрприз.

Купити бар глобус в Україні

Якщо ви думаєте, де купити глобус бар в Україні, то ви потрапили за адресою! Інтернет-магазин подарунків та сувенірів «LELEKA» пропонує вам великий асортимент недорогих, але дуже стильних товарів! Варто також відзначити, що глобус бар ціна якого дуже прийнятна як для такого неординарного подарунка, є предметом інтересу для торговців антикваріатом, внаслідок чого такі речі з роками лише зростають у ціні.Навіть якщо людина, якій ви хочете вручити такий подарунок, перестане її потребувати або буде змушена від неї відмовитися, наостанок цей міні бар у вигляді глобуса зможе співслужити йому хорошу службу. Ще однією особливістю є оформлення самої карти: залежно від задуму, на неї можуть бути завдані актуальні дані або дані, отримані мореплавцями в епоху Великих географічних відкриттів. Але найнеординарніші, звісно, ​​глобуси, що зображають міфічні чи казкові землі. Придбати бар глобус дуже просто!
Достатньо зробити замовлення і наші менеджери незабаром з вами зв'яжуться. 

Дивіться також:настінні ключниці, купити домашню метеостанцію, сувеніри оптом
Отправить сообщение