Метеостанції

Артикул: 37-230
293,5 грн.
Артикул: 37-280
332,6 грн.
Артикул: 47-340
371,7 грн.

Метеостанції для дому

 
Метеостанція для будинку бувають двох видів: електронні та механічні. Електронні домашні метеостанції – це, звичайно, досягнення сучасної науки: вони показують найдрібніші температурні коливання, зміни атмосферного тиску, зміни вологості та багато іншого. Вдень і вночі готові до служби такі прилади вкрай корисні для дому. Але, як часто це трапляється, сучасна функціональна річ має характерні для сучасних побутових приладів риси – білі та сірі кольори в основі, електронне табло, коробкоподібну обтічну форму. Поціновувачі старовини вважають такі речі «бездушними», тому все ще існує домашня метеостанція такого роду – механізм, вбудований у дерев'яний корпус.
 

Види та моделі домашніх метеостанцій

 
 Купити метеостанції для будинку можна двох основних типів: настінні та настільні. За функціоналом перші від других нічим не відрізняються – виключно за розташуванням у будинку чи офісі. Через відносну громіздкість механізмів, подарункові домашні метеостанції найчастіше можуть виконувати лише дві-три функції. Однак деякі моделі можуть мати досить оригінальні елементи, наприклад, термометр Галілея.У середні віки такий термометр був справжнім проривом у науці, сьогодні ж він носить виключно естетичну цінність, хоча по ньому так само точно можна визначати температуру повітря. Крім того, навіть окремий від метеостанції термометр Галілея – дуже популярний елемент декору будинку. Багатьом людям, які замислилися над чимось, приємно сконцентрувати свій погляд саме на ньому. А ще за допомогою таких наочних приладів можна прищепити любов дітей до науки, адже цікавий не лише процес, а й сам прилад, що так нагадує іграшку!
 
Нерідко метеостанції для будинку з термометрами також мають барометри-анероїди. Така конструкція використовується метеорологами для визначення подій погоди на найближчі два-три дні. Ртутний барометр хоч і точний, але небезпечний, якщо його зашкодити. Однак в анероїді ртуті немає, що робить прилад безпечним при його пошкодженні дітьми чи тваринами. Втім, барометр із ртуттю тендітним не назвеш – розбити його випадково дуже і дуже непросто, тому вибір часто залежить виключно від особистих уподобань людини.
 

Купити метеостанцію для дому в Україні

 
В асортименті нашого інтернет-магазину «LELEKA» також є годинник з барометром – досить популярний тип сувенірних метеостанцій.Найбільш просунуті моделі також демонструють температуру повітря (як градусах Цельсія, і за шкалою Фаренгейта) та її вологість. Такий подарунок стане в нагоді людям з поганим здоров'ям, а також людям, які чекають на поповнення в сім'ї. Також у нас можна купити барометр в Україні.
 
Механічну метеостанцію купити - досить просто і це популярний подарунок. Через це їх оформлення та декорування може сильно відрізнятися, лавіруючи між строгим дизайном та оформленням у «рибальському», «мисливському» чи іншому стилі – з веслами, рятувальними колами, рушницями та дичиною, та іншими фігурками та візерунками, що прикрашають корпус.
 
Отправить сообщение