Міні бари

Міні бар на 3 пляшки
Артикул: FT-006
622,5 грн.
Підставка для вина на 6 пляшок
Артикул: BF09162
352,5 грн.
Підставка для вина на 6 пляшок
Артикул: BF10013
412,5 грн.
Артикул: BF10014
577,5 грн.
Артикул: LD3033-2Y6
367,5 грн.

Міні бар для дому в інтернет магазині Leleka.ua

За довгі роки, навіть століття, склалася певна традиція дарування подарунків. Так, наприклад, вважається, що солідним чоловікам та бізнесменам варто дарувати годинник, ексклюзивні ручки чи іншу розкішну настільну канцелярію. Одним із традиційних подарунків для бізнесменів також вважається міні бар, втім, такий подарунок настільки тішить чоловіче око, що цілком підійде чоловікові будь-якого віку та соціального статусу. Міні-бар для дому порадує і інженера, і менеджера, і бухгалтера, і студента. Якщо ви хочете подарувати коханому чи своєму другові щось нестандартне, особливе, але в той же час стиснуті в засобах, то домашній міні бар стане найкращим вибором!

Види та моделі домашніх міні барів

 

 Домашній міні бар Купити в Україні

 
Купити міні бар для будинку можна з різних матеріалів, але зазвичай це бук або сосна. Більш дорогі вироби створюються з дуба чи червоного дерева, а найдешевші – із МДФ. Пропоновані нашим магазином товари виконані у різній стилістиці та мають оригінальні конструкції. Так, серед найбільш популярних - міні бари, поєднані з наборами покеру, місткістю дві, три, чотири і шість пляшок вина. Купити міні бар можна не тільки босу, ​​другу чи колезі, але й для себе – адже багато людей так рідко радують подарунками самі себе! Така річ напевно підніме вам настрій і підвищить вашу стійкість до стресових ситуацій.
 
З повним переліком пропонованих інтернет-магазином подарунків «LELEKA» міні барів для дому, підставок для вина та коньяку, а також власників для склянок і келихів ви можете, прогорнувши сторінки даного розділу сайту . Якщо у вас виникнуть питання, дзвоніть нам, і наші спеціалісти миттєво дадуть відповідь на них. ">сувеніри оптом, купити ключницю, недорогі домашні глобус бари
Отправить сообщение