КЛЮЧНИЦІ

Артикул: BA-007
360,0 грн.
Артикул: 58206 A
549,0 грн.
Артикул: 58206 B
549,0 грн.
Артикул: 58206 C
549,0 грн.
Артикул: 58206 D
549,0 грн.
Артикул: 58206 E
549,0 грн.
Артикул: 58206 F
549,0 грн.
Артикул: 59170 C
549,0 грн.
Артикул: 59170 E
549,0 грн.
Артикул: 59170 F
549,0 грн.
Артикул: 58207 A
549,0 грн.
Артикул: 58207 B
549,0 грн.

НАСТІННІ КЛЮЧНИЦІ В УКРАЇНІ

Історії про те, що людина спізнилася на роботу, на зустріч, на побачення через те, що вона не змогла знайти ключі, деякими людьми сприймаються швидше, ніж відмовка. Але рано чи пізно кожна людина стикається з цією проблемою: навіть якщо у вас є спеціальне місце для ключів, на кшталт ключниці, прийшовши додому пізно можна випадково їх залишити в іншому місці, непомітно випустити їх у придверного килимка або впустити за тумбочку, щоб таких проблем не виникало, у ключів завжди має бути своє місце – ключниця настінна купити яку ви можете у нас на сайті.

ВИДИ ТА МОДЕЛІ КЛЮЧНИЦЬ

Дерев'яна настінна ключниця Купити настінну ключницю добре тим, що вона завжди на увазі, і вона є тим місцем, куди людина інстинктивно хоче прилаштувати зв'язок ключів. Крім того, ключниці легко монтувати, а своїм зовнішнім виглядом вони прикрасять будь-яку оселю. Різноманітність виконання та оформлення ключниць перетворюють їх на практично ідеальний подарунок для будь-якої людини. Нерідко масові виробники та майстри, які виготовляють штучний товар ручної роботи, використовують як основу дерево. Прикрашена візерунком або декоративними елементами дерев'яна ключниця з дверцятами – дуже популярний вид виконання предмета даного типу. Тим не менш, настінну ключницю купити в Україні можна і виконану з натуральної глини або навіть каменю. Дизайн виробів такого роду також може бути дуже різноманітним.Нерідко в мотивах, що прикрашають ключниці, є елементи морської, рибальської, мисливської або спортивної тематики. Тим не менш, варіантів виконання такого чудового подарунку безліч. Безперечно, серед безлічі дизайнів ви знайдете щось, що гарантовано сподобається людині, яку ви хочете обдарувати таким корисним подарунком!

КУПИТИ КЛЮЧНИЦЮ НАСТІННУ  В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ LELEKA.UA


Як уже зазначалося, купити ключницю можна з будь-якого приводу і їй буде радий практично кожен. Справа в тому, що це так званий "нейтральний" подарунок. Він гарний і корисний, і в жодному будинку зайвим не буде. Якщо ви не знаєте, чим потішити людину, варто звернути свій погляд саме на подарунки такого роду. Втім, у такому подарунку може бути й символізм. Наприклад, якщо ви подаруєте ключницю молодятам, які готуються в'їхати в нове житло або нещодавно почали жити окремо від рідні. Ключниця та ключі в ній – символ самостійності.

Якщо говорити про ціну, то від виробу до виробу може сильно відрізнятися. Так, настінна ключниця ручної роботи з дуба з інкрустацією та малюнками завжди коштуватиме значно більше заводської ключниці, яку можна знайти на найближчому речовому ринку. Тим не менш, в асортименті ви можете купити ключницю настінну. за прийнятними цінами, у тому числі ексклюзивними.
Дивіться також:  глобус бари недорого, домашні міні бари, метеостанції для дому

Отправить сообщение